PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Jedná se o pension, který se nachází cca 150m od lyžařského areálu Studenov, 1,5km od ski areálu Horní Domky a cca 250m od centra obce Rokytnice nad Jizerou - Dolní náměstí, kde se nachází mnoho restaurací, obchodů, služeb a zastávka skibusu.
Vybavení a služby
Celková kapacita je 18 lůžek (s přistýlkami 23). Dva 4-lůžkové apartmány, jeden 5-lůžkový apartmán, jeden 2-lůžkový pokoj a jeden 3-lůžkový pokoj mají vlastní vybavenou kuchyňku s vařičem, lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Dále koupelnu se sprchovým koutem a WC, televizi a připojení k internetu Wi-Fi. U pensionu je zajištěno parkováni pro hosty zdarma. V našem pensionu není možnost stravování, ale lze si jej zajistit v hotelu Sporthotel Bohemia, vzdáleném cca 80m. V pensionu není společenská místnost. Nástup ubytování: 16°°-20°° hod.. Uvolnění pokoje:10°°hod.. Vratná kauce:1000Kč/50€/200PLN.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Rokytnici se nachází veškerá občanská vybavenost. 250m - obchody, restaurace, půjčovna lyží, pošta, sauna, zastávka skibusu. 150m - vlek Udatný s nočním lyžováním a půjčovnou lyží. 80m - nejbližší restaurace.